Media
Image
Ignacy

150 SZKÓŁ, KTÓRE UZYSKAJĄ MATERIAŁY DYDAKTYCZNE W WERSJI PAPIEROWEJ

lp Miejscowość Szkoła
1 Aleksandrów Kujawski Szkoła Podstawowa w Stawkach
2 Augustów Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
3 Bartąg Szkoła Podstawowa w Rusi Filia
4 Bestwina Zespół Szkolno-Przedszkolny
5 Będzin Szkoła Podstawowa nr 4 im. St. Staszica
6 Białka Szkoła Podstawowa im. Świętego Jana Pawła II
7 Białystok ZSOMS im. Marii Konopnickiej
8 Bielsko-Biała Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego MM Sport
9 Błażowa Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej
10 Błonie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Św. M.M. Kolbego
11 Błonie Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Hilaris
12 Borek Wielkopolski Zespół Szkolno - Przedszkolny
13 Brzeg Dolny Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1
14 Brzeźnica Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
15 Budziska Społeczna Szkoła Podstawowa
16 Bytom Szkoła Podstawowa nr 5 im.Poli Maciejowskiej
17 Chęciny Publiczna Szkoła Podstawowa w Korzecku
18 Chorzów Szkoła Podstawowa nr 10
19 Chorzów Szkoła Podstawowa nr 32
20 Czarne Szkoła Podstawowa w Wyczechach
21 Czarny Bór Szkoła Podstawowa im Józefa Pawlika
22 Czechowice-Dziedzice Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi
23 Człuchów Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piano
24 Dąbrowa Górnicza Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1
25 Dębno Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego
26 Dubiecko Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego
27 Elbląg Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Michała Kajki
28 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 12 im. Michała Kajki
29 Gdańsk Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
30 Głuchołazy Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
31 Golub-Dobrzyń Zespół Szkół Nr 3
32 Gorzów Wlkp. Szkoła Podstawowa nr 9
33 Gorzów Wlkp. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
34 Gorzów Wlkp. I Społeczna Szkoła Podstawowa
35 Gostyń Szkoła Podstawowa im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie
36 Grodzisk Mazowiecki Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
37 Gryfino Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie
38 Iwanowice Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
39 Jabłonna Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
40 Janikowo Szkoła Podstawowa
41 Jarocin Zespół Szkół Społecznych
42 Jarosław Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek
43 Jaworzno Zespół Szkół nr 3
44 Jordanów Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.
45 Józefosław Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
46 Józefosław Niepubliczna Podstawowa Szkoła Odkrywców
47 Kaniów Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kaniowie
48 Karścino Szkoła Podstawowa w Karścinie
49 Katowice Szkoła Podstawowa nr 36 im. K.K. Baczyńskiego
50 Katowice Społeczna Szkoła Podstawowa Omega im. Górnośląskich Noblistów
51 Kębłowo Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II
52 Kielce Katolicka Szkoła Podstawowa im.Św.Stanisława Kostki
53 Klucze Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II
54 Kołbacz Zespół Szkół
55 Korzenna Szkoła Podstawowa
56 Kotlin Szkoła Podstawowa w Magnuszewicach
57 Koźmin Wlkp. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
58 Kraków Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
59 Kraków Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina
60 Kraków Logos Niepubliczna Szkoła Podstawowa
61 Krokowa Szkoła Podstawowa im. Jana Drzeżdżona w Lubocinie
62 Kryry Zespół Szkolno - Przedszkolny
63 Kurzętnik Szkoła Podstawowa w Marzęcicach
64 Lubań Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
65 Lubin Szkoła Podstawowa Nr 14 im. gen broni Stanisława Maczka
66 Lubiszyn Szkoła Podstawowa w Stawie
67 Lubsko Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Bolesława Chrobrego
68 Luzino Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Barłominie
69 Łagów Gminny Zespół Szkół
70 Łąg Zespół Szkół w Łęgu
71 Łochowo Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II
72 Łomża Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łomży
73 Łódź Szkoła Podstawowa 41 im. Króla Władysława Jagiełły
74 Łódź Szkoły "Alfa i Omega"
75 Łódź Szkoła Podstawowa nr 199
76 Małogoszcz Szkoła Podstawowa im. 24 Lutego 1863 r.
77 Michałowice Szkoła Podstawowa w Więcławicach Starych
78 Mikołów Szkoła Podstawowa nr 12 im. J.Janika
79 Mniów Szkoła Podstawowa w Rogowicach
80 Nowe Czaple Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Żarkach Wielkich
81 Nowe Miasteczko Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
82 Nowy Dwór Mazowiecki Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Janusza Kusocińskiego
83 Olecko Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Głuchych im. Św. Filipa Smaldone
84 Olszanka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szydłówce
85 Olsztyn Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1
86 Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka"
87 Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 6
88 Olsztyn Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka"
89 Opatówek Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku- filia w Sierzchowie
90 Opinogóra Górna Szkoła Podstawowa im. Z. Krasińskiego
91 Opole Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33
92 Opole Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła
93 Orzesze Szkoła Podstawowa nr 6 im. A. Szklarskiego
94 Ostrołęka Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
95 Oświęcim Szkoła Podstawowa im.Józefa Suskiego we Włosienicy
96 Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki
97 Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki
98 Pabianice Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki
99 Poręba Szkoła Podstawowa nr 1
100 Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 2
101 Przygodzice Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym
102 Puszczykowo Szkoła Podstawowa nr2 im. Powstańców Wielkopolskich
103 Radom Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
104 Radzymin Szkola Podstawowa nr 2 im. ksieznej Eleonory Czartoryskiej
105 Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Lompy
106 Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 3 im Joanny von Schaffgotsch-Gryzik
107 Ruda-Huta Szkoła Podstawowa w Rudzie-Hucie
108 Rumia Szkoła Podstawowa Kreatywni
109 Rzepin Zespół Szkół
110 Rzeszów Szkoła Podstawowa Nr 2
111 Skulsk Zespół Szkolno - Przedszkolny im. H. Sienkiewicza
112 Sochaczew Szkoła Podstawowa nr.7 im. F.Chopina
113 Sosnowice Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
114 Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 18 im. Ignacego Krasickiego
115 Sosnowiec Szkoła Podstawowa nr 20 im. Mikołaja Kopernika
116 Stawiszyn Szkoła Podstawowa im. W. Pola
117 Stoczek Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
118 Supraśl Sportowa Szkoła Podstawowa
119 Susiec Zespół Szkół Publicznych w Suścu
120 Swarzędz / Zalasewo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
121 Szprotawa Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J Brzechwy
122 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa nr 3
123 Tczew Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego nr 12
124 Tomaszów Maz. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 7
125 Tomaszów Maz. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
126 Toruń Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pabla Nerudy
127 Toruń Szkoła Podstawowa im. Gen. ElżbietyZawackiej
128 Wapno Szkoła Podstawowa
129 Warszawa Szkoła Podstawowa 85 im.Benito Juareza
130 Warszawa Międzynarodowe Centrum Edukacji Montessori
131 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej
132 Warszawa Izabelin Szkoła Podstawowa im. I Batalionu Saperów Kościuszkowskich
133 Wasilków Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta
134 Wąbrzeźno Szkoła Podstawowa w Jarantowicach
135 Werbkowice Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Honiatyczach
136 Włocławek Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacji "Wiedza"
137 Wodzisław Śląski Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6
138 Wodzisław Śląski Szkoła Podstawowa nr 2
139 Wolbrom Zespół Szkolno-Przedszkolny
140 Wolbrom Zespół Szkolno - Przedszkolny
141 Wrocław Szkoła Podstawowa nr 23 im. Stefana "Grota" Roweckiego
142 Września Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 im.Jana Pawła II
143 Września Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6
144 Wyszków Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza
145 Zakopane Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących STO
146 Zambrów Szkoła Podstawowa nr 4 im. W. Broniewskiego
147 Zamość Szkoła Podstawowa z oddzialami integracyjnymi
148 Zielonki Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Bibicach
149 Żernica Zespół Szkolno - Przedszkolny
150 Żory Prywatna Szkoła Podstawowa Żorek