Finał II edycji programu Być Jak Ignacy

Spośród ponad 600 szkół, które zgłosiły się do programu, wyłoniliśmy finalistów!
Poznaj 16 Naukowych Szkół Ignacego, które zawalczą o tytuł Szkoły Roku 2018!

 

Naukowa Szkoła Ignacego - banner

 

 

Napis laureaci otoczony wieńcem laurowym
Województwo Nazwa szkoły
woj. dolnośląskie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu
woj. kujawsko-pomorskie Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach
woj. lubelskie Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi SMART SCHOOL w Zamościu
woj. lubuskie Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim
woj. łódzkie Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
woj. małopolskie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach
woj. mazowieckie Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej
woj. opolskie Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła w Opolu
woj. podkarpackie Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
woj. podlaskie Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Augustowie
woj. pomorskie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
woj. śląskie Szkoła Podstawowa nr 8 w Cieszynie
woj. świętokrzyskie Zespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu
woj. warmińsko-mazurskie Szkoła Podstawowa Im. M.Kajki w Elblągu
woj. wielkopolskie Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej
woj. zachodniopomorskie Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie
Napis laureaci otoczony wieńcem laurowym
Województwo Nazwa szkoły Nagroda
woj. opolskie Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła w Opolu Wyróżnienie za najlepszą grę edukacyjną
woj. śląskie Szkoła Podstawowa nr 8 w Cieszynie Nagroda im. Honoraty
woj. śląskie Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lipiu Wyróżnienie za działalność w SOCIAL MEDIA
woj. wielkopolskie Szkoła Podstawowa nr 1 im.Mikołaja Kopernika w Zalasewie Wyróżnienie za innowacyjność

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej

20 Października 2, Środa Wielkopolska

Szkoła Podstawowa nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim

Nowa 7, Gorzów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach

Zawierciańska 30, Klucze

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu

Robotnicza 11b/ 1, Lubań

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu

11Listopada 14B, Małogoszcz

Szkoła Podstawowa Im. M.Kajki w Elblągu

Zajchowskiego 12, Elbląg

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi SMART SCHOOL w Zamościu

Lubelska 36a 18, Zamość

Szkoła Podstawowa nr 8 w Cieszynie

Wojska Poslkiego 3, Cieszyn

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu

Szkolna 2, Żarnowiec

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nasza Szkoła w Opolu

Chabrów 54, Opole

Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej

Zygmunta Krasińskiego 25, Opinogóra Górna

Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Pogwizdów Nowy 252, GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie

Niepodległości 1, Gryfino

Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Augustowie

Zarzecze 17a, Augustów

Szkoła Podstawowa im. Marii Danilewicz Zielińskiej w Stawkach

Szkolna 4, Aleksandrów Kujawski

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

św. Antoniego 43 45, Tomaszów Maz.