Harmonogram programu

28.08.2023

Dołączyłeś do programu? A może dopiero zastanawiasz się nad rejestracją? Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami o VIII edycji! 

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o programie.

Rejestracja do programu:
Trwa od 28 sierpnia, a do programu można dołączyć do 31 marca! Serdecznie zachęcamy do dołączenia do programu pełnego doświadczeń, eksperymentów i ciekawych zagadnień. 

Materiały do prowadzenia zajęć:
Pod koniec września udostępnimy zarejestrowanym użytkownikom długo wyczekiwane materiały edukacyjne oraz scenariusze. Aby móc uzyskać do nich dostęp wystarczy zalogować się na swoje konto na platformie. Nie możemy się doczekać, abyście zobaczyli, co dla Was przygotowaliśmy w tej edycji! 

Realizacja zajęć i raporty:
Wraz z nadejściem października rozpocznie się realizacja zajęć. Po zakończeniu każdego tematu oczekujemy na Wasze raporty, które dokumentują przebieg i efekty Waszych spotkań. Aby raport został uznany za prawidłowy, należy umieścić zdjęcie przedstawiające realizację danego tematu na naszej platformie. Czas na raportowanie macie do końca marca 2024 roku.

Praca konkursowa:
Praca konkursowa musi być zrealizowana w formie filmu, a przesyłać ją możecie do 31.03.2024! Pamiętajcie również, że maksymalny rozmiar pracy konkursowej może wynosić 500 MB, a długość trwania filmu nie może przekroczyć 3 minut. Materiał przesyłacie za pośrednictwem naszej platformy po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje konto. Nie akceptujemy prac przesłanych drogą mailową.

Pozostałe aktualności

Zapraszamy na webinar!

Już 28 sierpnia odbędzie się pierwszy z trzech darmowych webinarów dla nauczycieli. Dołącz do wydarzenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Rejestracja do VIII edycji programu!

Z dniem 28 sierpnia wystartowała rejestracja do VIII edycji konkursu oświatowego Być jak Ignacy.

CZYTAJ WIĘCEJ
#

Patroni

Organizator: #
Patronat medialny: #
Patronat honorowy: #